עדויות מנצחות של עסקים מצליחים

עד עכשיו בטח הבנתם שאנחנו עובדים במודל בוטיקי על מנת לשים דגש עמוק על העסק של כל אחד ממי שמצטרף לליווי העסקי האגרסיבי שלנו.
בחודש ״טוב״ – אנחנו מקבלים מקסימום 8 בעלי עסקים בחודש בלבד.

בדרך כלל זה פחות בגלל פוקוס תפעולי (ובגלל העובדה שאנחנו מקפידים לא להתפשר ולגייס לצוות החברה יועצים עסקיים בעלי ניסיון מוכח בלבד ומאתגר במיוחד למצוא אותם….).
היה לנו חשוב להקפיד שמרבית העדויות לא יהיו מורכבות מסרטון קצר של דקה וחצי, אלא ממש נכנס לסיפור של הלקוח והעסק שלו לעומק ועל תהליך הליווי העסקי שהוא עבר אצלנו.
ולכן, בגלל ההשקעה הנדרשת בכל עדות – מרבית הלקוחות שלנו לא יופיעו כאן.

מה שכן – אם תרצו לקבל עדויות נוספות מכל טווח ענף נותני השירותים או אפילו בענפים המופיעים גם, לאחר פגישת האפיון וההכרות אצלנו תקבלו רשימת מספרי טלפון ארוכה אליהם תוכלו להתקשר על מנת לשמוע פידבק.

איליה שבק

תחום העסק:

פרסום ושיווק בדיגיטל

מיקום העסק:

אונליין

פטור / מורשה / בע"מ:

בע"מ

מתי הגיע אלינו:

01.01.2023

דירוג:

מהלקוחות שאנחנו גאים בהם ביותר
אגרסיבי באופי שלו
לא מתפשר
והדרך שבה הכרנו אפילו יותר משמחת
התחלנו כלקוחות שלו – והוא עושה איתנו עבודה מדהימה כמו שהוא עושה עם כל הלקוחות שלו
ורק לאחר מספר חודשים שנכנסנו לעומק לעסק שלו – הבנתי כמה ערך אנחנו יכולים לתת לו חזרה

צמיחה אסטרונומית של פי 2 במחזור בלי ירידה מאחוזי הרווח הגבוהים שהוא כבר עמד עליהם
בניית סיסטמיים עסקיים ואישיים שמאפשרים לו להנות מהחיים ולא להתכסח בעסק
הקמת חברה בע״מ וחסכון אדיר במיסים ששילם בתור עוסק מורשה
הרחבת שירותי הפרימיום והכפלת המחיר שלהם

ואנחנו ממשיכים יחד לתהליך ממושך במיוחד, כלקוחות שלו והוא כשלנו
הלוואי שתמיד נקבל בעלי עסקים כמוהו 🫡

ירין דרורי – דה וינצי בע״מ

תחום העסק:

בעלים של מספרה ואקדמיה לספרות

מיקום העסק:

פתח תקווה

פטור / מורשה / בע"מ:

בע"מ

מתי הגיע אלינו:

01.03.2022

דירוג:

היום ירין דרורי והחברה שלו כבר שותפים יחד איתנו ב״חממה ל-8 ספרות בשנה״.
תוכלו לצפות בעדות המצולמת שלו מתקופת תהליך הליווי או לקרוא על החברה שהקים בזכות תהליך הליווי העסקי האגרסיבי בלחיצה כאן.

אופק לוגסי

תחום העסק:

ליווי וניהול פיננסי לבעלי עסקים

מיקום העסק:

פתח תקווה

פטור / מורשה / בע"מ:

בע"מ

מתי הגיע אלינו:

01.11.2022

דירוג:

הרומן של אופק יחד איתנו, התחיל עוד לפני שנה, חייל בקבע, לקראת שחרור מהצבא, שאיפות גבוהות לייצר עסק אמיתי ומחזורי כספים שעד כה רק חלם עליהם, אופק היה בתחילת דרכו עם רעיון אך בלי עסק קיים והחליט שהוא רוצה לבנות ולייצר את הבסיס שלו בעצמו, לאחר כחצי שנה, אופק חזר אלינו עם ההבנה שהוא עשה פעולות והתקדמות יפה בעסק, אך הפוטנציאל ורף ההתקדמות שלו לא ענה על הציפיות שלו מלכתחילה ולכן הבין שיפה שעה אחת קודם והצטרף לתהליך לזינוק אגרסיבי.
אופק חזר אלינו עם עסק המייצר מחזור של כ 25,000 ש"ח בחודש, מתכנן פיננסי, המשלב עבודה על ניהול תזרים ובקרה שוטפת עם פרטיים ושכירים, לצד עבודה על קופות פנסיה גמל, כשהכותרת הראשית המרחפת מעליו הייתה לקחת משפחות צעירות וצעירים בכלל ולהוביל אותם תהליך לקבלת שליטה על הכסף שלהם ולייצר השקעות שיובילו לעתיד פיננסי טוב יותר.
עוד בפגישה הראשונה עם אופק, הבנו שהוא תחת תקרה שהפכה להיות קריטית, עבודה בשיתוף פעולה עם חברה הנוגסת במחזור החודשי של העסק, לצד עבודה עם לקוחות שיכולת התשלום שלהם די נמוכה, שאפיינו בתחילת הדרך את אופק, את היכולות והערך שהוא מספק ללקוחות שלו, הבנו מהר מאוד שהוא יכול לתת עוד הרבה יותר ממה שהוא נותן היום ושהקהל הנכון לו יותר הוא בעלי עסקים, קהל שאופק יכול להתחבר אליו כבעל עסק עצמאי בישראל, קהל שהצורך שלו בשירותים של אופק הוא רב יותר ובעיקר קהל שהערך שיוכל לספק לו שווה הרבה יותר כסף, כסף שאותם בעלי עסקים אכן יכולים, מוכנים וכבר משלמים על הצד הפיננסי של העסק שלהם.
שהתקבלה ההחלטה לעבוד בצמוד לבעלי עסקים, אפיינו עם אופק בדיוק אילו בעלי עסקים הוא רוצה לעבוד איתם, דייקנו קהל אווטאר מאוד ספציפי וראינו שההתאמה של אופק אליו היא לא פחות ממושלמת.
לאחר דיוק קהל היעד יצרנו נרטיבים המאפיינים את העבודה והערך שאופק מספק ואת אופק בעצמו, הנרטיבים הובילו אותנו למשוך בדיוק את קהל הלקוחות שאיתו בחרנו לעבוד, כבעלי עסקים בישראל, היה לנו די ברור שאופק יכול להוות פתרון מושלם לעסק, מתוך הניסיון הרב שצברנו ושירותים רחבים שצרכנו בתחום בעסקים השונים שלנו.
כשהחלטנו לעבוד עם בעלי עסקים, הבנו שהתהליך של אופק איתם צריך להיות חד, מדויק, אינטנסיבי, לא כזה שנמרח, המוצר של אופק עד כה היה ליווי באורך של יותר מחצי שנה ויכול אף להגיע לשנה, הנמכר בעלות של כ 6,000 ש"ח.
עוד במהלך חודש הליווי הראשון, לצד בניית התכנית והתחזית העסקית, דיוק הנרטיבים ובניית מחלקת השיווק והמכירות לטובת צמיחה, אופק קיבל את ההכוונה שלנו בקבלת החלטות מהותיות שהשפיעו על הצמיחה שלו בטווח הקרוב והרחוק, החלטות שהקלו עליו את הצמיחה והשאירו את הרווח בידיים שלו ובעיקר את השליטה בעסק.
במהלך החודש הראשון ולאחר הפיצוח שיצרנו, אופק הגדיל את העסק וצבר הכנסה פי 4 גבוהה יותר, לצד הגדלת אחוזי הרווח שלו על כל עסקה דרך העלאת מחירי העסקאות שלו בכמעט פי 2 יותר מהסכום המקורי, וקיצור תהליך הליווי אותו הוא מציע.
אופק עבר תהליך פיתוח אגרסיבי, שהוביל אותו מעבר להגדלת הכנסות בעסק, לאיש עסקים שיודע לקבל החלטות, לנווט את הספינה שלו למקום אליו הוא שואף, בסוף שנת 2022 אופק עשה את המעבר לעוסק מורשה וכבר בחצי השנה הראשונה של 2023 אופק פתח את החברה בע"מ הראשונה שלו.
כיום אופק עובד עם צוות נוסף של יועצים פיננסיים שנמצאים תחתיו, עם עסק מבוסס המנוהל הרבה יותר טוב ועם תשתית שתאפשר לו לצמוח עד להיקפים של מאות אלפי שקלים בחודש, אופק נעזר בספקים איכותיים המאפשרים לו להתמקד בתהליכי הפיתוח העסקי שלו ובאספקת שירות מנצח ללקוחות הבוחרים בו.

טוען עדויות נוספות