צוות החלומות

העובדים שלכם, הספקים שלכם וכל מי שאתם בהתקשרות איתו לצורך הפעלת העסק שלכםיהוו משקל כבד וחשוב מאוד על אופי הפעילות, האנרגיות במשרדים והשקט הנפשי שלכם.

העובדים שלכם, הספקים שלכם וכל מי שאתם בהתקשרות איתו לצורך הפעלת העסק שלכםיהוו משקל כבד וחשוב מאוד על אופי הפעילות, האנרגיות במשרדים והשקט הנפשי שלכם.

 

כל בית עסק חייב שיהיה לו את ה ״Dream Team" , כלומר, צוות חזק ומלוכד אשר ניתן לסמוך עליהם שהם יעשו את העבודה הטובה ביותר וילכו איתכם יד ביד לאורך זמן.

 

**אחת מהאתגרים הגדולים ביותר בשוק מאז שנת 2020 (קורונה) היא גיוס עובדים אמינים וחרוצים בשכר התואם לשוק שיתפתחו איתכם לתקופת זמן ארוכה.

 

ככל שבית העסק גדל, כך אנחנו, המנהלים, פחות יכולים לתת את היחס האישי לכל עובד, כלומר, אם בעבר היו לנו שני עובדים ואנחנו ניהלנו אותם באופן ישיר, בחברות בע״מ יש מספר רחב של עובדים, לאו דווקא כולם יהיו בתחומים שבהם אנחנו נבין בהם (לדוגמא: מנהל קמפיינים במחלקת שיווק) ומנהלי צוותים, הם אלו שלרוב נהיה איתם בהתקשרות שוטפת.

כל גיוס של עובד, הוא לשם מטרה חשובה מאוד שקשורה גם לתפעול נכון של בית העסק וגם להעלאת הרווחיות. לאחר שאנחנו מגייסים, יש את זמן ההכשרה שבו אנחנו משקיעים משאבים על העובד החדש ובמקביל יודעים כי העבודה של אותו עובד, עד שהוא נכנס לתפקיד, מבוצעת ע״י עובד אחר שיכול להיות מאוד כי אין לו באמת זמן לכך וזה רק מעכב את העבודה שלו.

 

ברגע שיש לנו את הצוות הנכון שיודע איפה הוא נמצא, מה הוא עושה ואנחנו יכולים לסמוך עליו שהוא יעשה את העבודה בצורה הטובה ביותר, אנחנו נוכל להרשות לעצמנו להתפנות לפיתוח העסק וגם לעיסוקים האישיים שלנו.

 

מה יקרה לכם אם אין לכם את הצוות הנכון?

בכל רגע נתון שבו אנחנו צריכים להשקיע זמן נוסף בעובד, מעבר לזמני ההכשרה שלו, אנחנו לא משקיעים בפיתוח העסק עצמו (תפקיד המנהלים והמנכ״ל) ואלו זמנים חשובים שכן המשאב היקר ביותר שלנו הוא זמן.

בנוסף, כל טעות של עובד יכולה לגזול מאיתנו החל מ-5 דקות התעסקות בנושא ועד למקרי קיצון שיכולים להביא לתביעות ע״י צדדי ג' (לקוחות ומתעניינים).

 

לכן, פיתוח העסק בראש שקט, איזון בין החיים העסקיים לחיים האישיים וצעידה לאורך זמן עם א.נשים שאנחנו סומכים עליהם, זה המפתח לעסק מצליח ותמיד תזכרו! עסקים עושים עם אנשים.

עוד בקטגוריה

תגובות לכתבה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *